Jeszcze dwie roszady w kalendarzu młodzieży 07.05.2017r.
Kolejne dwa mecze drużyn juniorskich znad Debrzynki odbędą się w nadchodzącym tygodniu w odmiennych terminach, niż to początkowo było ustalone. W obydwu przypadkach zmiana zaszła na prośbę naszych rywali i związana jest z zobowiązaniami zawodowymi trenerów przeciwnych zespołów, a także kolizją ze spotkaniami prowadzonych przez nich innych ekip.

Jak to będzie wyglądać w szczegółach? Otóż juniorzy C1 (trener Łukasz Płóciennik) podejmą na Stadionie Miejskim w Debrznie Czarnych Czarne w czwartek 11 maja o godz.18.00, a nie jak planowaliśmy pierwotnie w niedzielę 14 maja o godz.11.00. Ponadto juniorzy D2, będący pod szkoleniową opieką Sławomira Słonki, pojadą do Ględowa na potyczkę z AP Człuchów w piątek 12 maja (godz.16.30), zamiast w sobotę 13 maja o godz.11.00.

Spoglądając zatem na zamierzenia czerwono-niebieskich na najbliższe dni łatwo zauważyć, że jedynie środa 10 maja pozostanie wolna od rozgrywek mistrzowskich (chociaż nie dla wszystkich, bo zagra kadrowiczka Zuzanna Karwacka, o czym w newsie obok). 8 maja juniorów F1 czeka bowiem wyjazd do Człuchowa na premierowy w rundzie wiosennej turniej okręgówki, 9 maja juniorzy D2 zmierzą się u siebie z Chojniczanką Chojnice, o zawodach 11 i 12 maja wspominaliśmy wyżej, a swoisty piłkarski maraton zakończy emocjonująca sobota 13 maja, gdy o godz.10.00 na Orliku w Debrznie odbędzie się impreza klasy okręgowej juniorów E1, natomiast późnym popołudniem, o godz.17.30 seniorzy MKS-u podejmą Wybrzeże Objazda.