Sprzętowy hat trick, trzeci raz dar z "Roli"!29.04.2017r.
2013, 2015, 2017... Cyklicznie co dwa lata człuchowska firma "Rola" sp. z o.o. funduje komplet strojów dla drużyny seniorów MKS Debrzno. Niezmiennie jak zawsze bardzo cieszy każdy podobny gest ze strony któregokolwiek ze współpracujących z naszym klubem sponsorów - partnerów, a gdy dzieje się to nie po raz pierwszy, to radość jest tym większa.

Jeśli w piłce nożnej ze szczególną estymą traktuje się autorów hat tricków, czyli zdobywców trzech goli w jednym meczu, to przyjmijmy, iż rozpoznawalny powszechnie w regionie, znaczący podmiot gospodarczy zaliczył właśnie specyficznego hat tricka obdarowując czerwono-niebieskich kolejnymi, efektownymi "szatami" marki Vigo. Serdecznie dziękujemy! Debiut najnowszego sprzętu dorosłej ekipy emkaesiaków nastąpi już jutro, w trakcie wyjazdowej, arcyważnej biorąc pod uwagę aktualne położenie zespołu Pawła Władyczaka w tabeli, potyczki z Jantarią Pobłocie...