Debrznianka otworzyła wynik, Pomorze wygrało 6:0!08.03.2017r.
Doskonałe wieści nadeszły z Gdyni (podziękowania dla Aleksandry Karwackiej), gdzie dzisiaj we wczesnych godzinach popołudniowych odbył się anonsowany przez nas wcześniej mecz reprezentacji okręgów pomorskiego i lubuskiego dziewcząt w kategorii U-13. Uczestniczyła w nim przebywająca na mini-zgrupowaniu w Trójmieście od trzech dni zawodniczka MKS-u Debrzno Zuzanna Karwacka.

Drużyna Pomorskiego ZPN-u była wyraźnie lepsza wygrywając wysoko, bo aż 6:0. Już do przerwy gospodynie udowodniły swoją sportową wyższość prowadząc 4:0, a z naszego punktu widzenia szczególnie miłym akcentem było zdobycie gola otwierającego rezultat potyczki na 1:0 przez futbolistkę przywdziewającą na co dzień czerwono-niebieskie barwy. Gratulacje!

Ponieważ spotkanie odbywało się 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, mamy wyborną okazję za pośrednictwem strony internetowej zarówno Zuzi, jak i pozostałym przedstawicielkom płci pięknej trenującym aktualnie w kilku grupach Akademii Piłkarskiej MKS-u (Zuzanna Belter, Oliwia Sekta, Zofia Sokolik, Lena Wegner, Olga Banasik, Martyna Bogacz, Hanna Franas, Ada Klim, Dżesika Krajewska, Paulina Krajewska, Aleksandra Masiak, Kinga Pawłowska, Patrycja Szadkowska, Milena Śniegowska i Marta Welka) życzyć wszystkiego najlepszego i konsekwentnego rozwijania piłkarskiej pasji!