Sobotnie popołudnie z rywalizacją juniorów C1 15.02.2017r.
Nietypowo, bo o godz.13.00 rozpocznie się piłkarski turniej halowy z cyklu Krajna Arena Futsal Cup dla zawodników z rocznika 2002 (i młodszych). Mamy nadzieję, że tym razem nic (czytaj gołoledź) nie stanie na przeszkodzie reprezentantom AP 2012 MKS-u i ekipa od niedawna trenowana przez Łukasza Płóciennika stawi się bez problemów 18 lutego w Sępólnie Krajeńskim.

Zmagania zapowiadają się atrakcyjnie, bowiem wystartuje w nich dziesięć drużyn, z czego aż sześć z regionu kujawsko-pomorskiego, jedna z Wielkopolski i trzy z Pomorza. Do zawodów zgłosiły się kolejno Pogoń Łobżenica, UKS Boguszewo, Dąb Potulice, AP 2012 MKS Debrzno, Gryf Cekcyn, Krajna Sępólno Krajeńskie, Tarpan Mrocza, Gwiazda Sypniewo, Czarni Czarne i Czarni II Czarne.

Organizatorzy podali harmonogram gier, z którego wynika, iż debrznianie zostali umieszczeni w grupie B i skonfrontują się w niej z rówieśnikami z Boguszewa, Sypniewa, Cekcyna i Czarnego (I skład). Pojedynczy mecz potrwa 12 minut.