Pięć drużyn wystąpi jutro w imprezie rocznika 200404.02.2017r.
Tarpan Mrocza, Lider Rychnowy, Grom Więcbork, AP 2012 MKS Debrzno i gospodarze, czyli Krajna Sępólno Krajeńskie to uczestnicy pierwszego z pięciu turniejów Krajna Arena Futsal Cup 2017, który zostanie rozegrany w niedzielę 5 lutego o godz.9.30. Chociaż zawody przeznaczone są dla piłkarzy trzynastoletnich, czerwono-niebiescy wybiorą się na nie zespołem złożonym z zawodników ekipy zawiadywanej przez Sławomira Słonkę, a więc urodzonych w 2005 roku (i młodszych).

Program turnieju przewiduje 10 meczów (system każdy z każdym), a pojedynczy potrwa dwa razy po jedenaście minut. Młodych futbolistów czeka zatem spora dawka sportowej rywalizacji. Trzymamy kciuki za debrznian...