Krajna Arena Futsal Cup i tym razem z młodymi emkaesiakami22.01.2017r.
Wzorem poprzednich lat zgłosiliśmy zespoły Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno do cyklu turniejów halowych w Sępólnie Krajeńskim. Wielkim atutem tych zawodów jest miejsce ich rozgrywania, czyli efektowny, nowoczesny obiekt przy stadionie Krajny oraz w naszym przypadku dogodna możliwość zmierzenia się z szeroką grupą drużyn z województwa kujawsko-pomorskiego. W lutym i marcu debrznianie pojawią się tam aż trzykrotnie.

Jako pierwsi odwiedzą Sępólno zawodnicy rocznika 2002 (i młodsi) wraz z trenerem Łukaszem Płóciennikiem. Będzie to w sobotę 18 lutego o godz.13.00. Na tę chwilę do imprezy zgłoszono oprócz czerwono-niebieskich sześć innych klubów: Pogoń Łobżenica, UKS Boguszewo, Dąb Potulice, Gryf Cekcyn, Krajnę Sępólno Krajeńskie i Tarpan Mrocza.

Osiem dni potem, w niedzielę 26 lutego o godz.9.30 przystąpią do gry piłkarze urodzeni w 2006 roku (i młodsi) szkoleni przez Pawła Władyczaka. Na dziś zakwalifikowano do rywalizacji ekipy Feniksa Mrocza, Kamionki Kamień Krajeński, UKS Boguszewo, KS Łochowo, GLKS Osielsko, Czarnych Lniano, Gryfa Cekcyn, Krajny Sępólno Krajeńskie i debrzneńską. Pozostaje zatem jedno wolne miejsce, gdyż maksymalnie może wystąpić w turnieju dziesięć teamów.

Najpóźniej zagrają najmłodsi, a więc rocznik 2008 (trener Ł. Płóciennik), którzy wybiegną na boisko 19 marca (niedziela) o godz.9.30. Lista uczestników jest już zamknięta, a znajdują się na niej: Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Kamionka Kamień Krajeński, UKS Boguszewo, Wisła Strzelce Górne, KS Łochowo, Grom Więcbork, Fala Świekatowo, Feniks Mrocza, Spójnia Białe Błota i AP 2012 MKS Debrzno.