Niedzielne popołudnie spędzimy w Wałczu21.01.2017r.
22 stycznia zawodników zespołu juniorów E1 (rocznik 2006 i młodsi) znad Debrzynki trenowanych przez Pawła Władyczaka czeka turniejowy sprawdzian. Czerwono-niebiescy udadzą się do Wałcza, aby wziąć udział w imprezie zorganizowanej przez tamtejszego "Orła" z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy wyzwolenia miasta. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz.14.30.

Młodzi piłkarze z Grodu Dzika będą mieć za rywali dwie drużyny gospodarzy, a ponadto Iskrę Szydłowo oraz Fortunę Wieleń. Jedynie futboliści wałeccy są znani podopiecznym Władyczaka, gdyż w grudniu gościli na naszych tradycyjnych świąteczno-noworocznych zawodach. Wtedy jeszcze jako UKS "Czwórka", od stycznia ta ekipa funkcjonuje pod szyldem "Orła". Początkowo awizowano start sześciu teamów, lecz w tym tygodniu wycofali się reprezentanci Błoni Barwice.