"Debrzno 30+" po raz szósty- musicie z nami zagrać...18.11.2016r.
We wtorek 27 grudnia 2016r. o godz.17.00 rozpoczniemy coroczną zabawę z futbolówką w hali Zespołu Szkół pod nazwą "Debrzno 30+". Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, dla odświeżenia ciała i umysłu, zapraszamy wszystkich (no, prawie wszystkich, bo jednak regulamin zakłada pewne formalne przeszkody, o czym poniżej) do kopania piłki obiecując to, co zwykle, czyli świetną, sportową atmosferę w specyficznym okresie końca roku. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż do turnieju jeszcze dużo czasu (dokładnie 39 dni!), ale anonsujemy tę imprezę już teraz po to, abyście mogli spokojnie wpisać ją w kalendarz swoich grudniowych zamierzeń.

Zawody, których inicjatorem był w 2011r. Arkadiusz Lewenko organizujemy zawsze z wielką radością i nie inaczej będzie tym razem. Zapraszamy zatem serdecznie zawodników, którzy urodzili się najwcześniej w 1986r. (i naturalnie starszych), są byłymi albo obecnymi piłkarzami MKS-u lub Żagla (bez względu na miejsce zamieszkania) oraz nie grali nigdy w debrzneńskich klubach, ale za to mieszkają w mieście i gminie Debrzno lub pochodzą z Grodu nad Debrzynką, lecz życiowe losy rzuciły ich w pozostałe rejony Polski, Europy i... innych kontynentów. Mamy także przygotowane "dzikie karty" i wręczymy je tym, którzy przyszli na świat w I kwartale 1987 roku...

Informacji odnośnie turnieju udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529 codziennie w godzinach 9.00-21.00 oraz bezpośrednio w budynku klubowym przy Stadionie Miejskim od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Wpisowe wynosi tradycyjnie 10 zł., zapisy zamykamy o godz.16.45 w dniu ganiania za "gałą". Ważne: nie tworzymy oddolnie zespołów, rozstawimy bramkarzy i do nich dolosujemy resztę uczestników. Ta formuła sprawdziła się doskonale i gwarantuje ciekawy przebieg. Pragnęlibyśmy wzorem lat poprzednich, aby rywalizacja toczyła się w gronie co najmniej czterech teamów, oczywiście systemem "każdy z każdym".

Impreza odbędzie się m.in. w ramach realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport dla każdego-Debrzno 2016" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Do zobaczenia!