W Pucharze Polski powtórka sprzed roku01.09.2016r.
W środę 7 września 2016r. o godz.17.30 odbędą się spotkania II rundy wojewódzkiej edycji rozgrywek pucharowych. W tej fazie zmagań przystępuje do rywalizacji drużyna MKS-u Debrzno, która pojedzie na mecz z przedstawicielem klasy A Victorią/Brdą II Przechlewo.

Wyniki losowania (dodajmy, iż tak jak to się dzieje przeważnie w takich przypadkach kontrolowanego, uwzględniającego aspekt ekonomiczny, czyli odległości między miejscowościami, z których pochodzą poszczególne kluby) Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ogłosiła w poniedziałek 29 sierpnia. Czerwono-niebiescy swoją tegoroczną przygodę z Pucharem Polski rozpoczną dokładnie identycznie jak poprzednią, ponieważ warto przypomnieć, iż emkaesiacy 2 września 2015r. rozgromili tego samego przeciwnika w Przechlewie 10:2. W całej historii występów pucharowych debrznian będzie to natomiast już trzecie starcie z Victorią Szczytno. Kiedy jeszcze ta ekipa widniała w rozgrywkach pod samodzielnym szyldem (połączenie z Brdą nastąpiło przed kampanią 2012/2013) wygraliśmy bowiem 21 września 2005r. na wyjeździe 4:1.

Zwycięzca potyczki zaplanowanej na przyszły tydzień zmierzy się w kolejnej konfrontacji z lepszym z pary Piast II Człuchów- Czarni Czarne. Zanim do tego jednak dojdzie spójrzmy na wyniki dotychczasowych potyczek i zestawienie szesnastu meczów II rundy.

I runda- 24 sierpnia 2016r.

Bizon Wolinia- Grab Grapice 6:0
Pogoń II Lębork- Błękitni Motarzyno 3:2
WKS Nożyno- Victoria Słupsk 3:4
Pomorze Potęgowo- Start Łebień 3:0 (walkower)