Żubry grasowały po zmierzchu15.08.2016r.
66 zawodników pojawiło się na debrzneńskim Orliku przy Stadionie Miejskim, aby wziąć udział w towarzyskim, nocnym turnieju piłki nożnej amatorów, który zorganizowano z inicjatywy Krzysztofa Dudzica przy wsparciu Miejskiego Klubu Sportowego z 14 na 15 sierpnia. Osiem drużyn rywalizowało przez ponad trzy godziny, rozgrywając łącznie 16 meczów. Zaczynaliśmy o 22.00 w niedzielę, finałowa potyczka odbyła się natomiast już w poniedziałek... po pierwszej. Doliczając licznych kibiców można przyjąć, iż na obiekcie przebywało około stu osób, zatem impreza wyszła na duży plus.

Same spotkania przyniosły wiele emocji i w większości były wyrównane. Ostateczny triumf przypadł Żubrom, które w finale po rzutach karnych zmogły swoich młodszych kolegów grających pod szyldem ?Biała Mewa?. Obydwa zespoły zetknęły się zresztą dwukrotnie, wcześniej najpierw w grupie i obydwa starcia kończyły się remisowo.

Najważniejsza była dobra zabawa o bardzo nietypowej trzeba to przyznać porze. Podziękowanie dla sędziów Adama Łukaszewskiego i Mirosława Kisełyczki, którym pomagali dodatkowo Edward Marek i Bartłomiej Lica. Do zobaczenia za rok na podobnych zawodach? Chyba tak...

Lipka- Grupa Gronowska 3:1

finał

Żubry- Biała Mewa 0:0 karne 3:1