Z Wisły wrócili bardzo zadowoleni30.07.2016r.
W dniach 14-22 lipca czterech zawodników MKS-u z drużyny juniorów C1 (rocznik 2002 i młodsi), tj. Damian Kamowski, Wojciech Marzec, Mikołaj Sikorski i Mateusz Trela przebywało na obozie szkoleniowym w Wiśle. Ich wyjazd był możliwy dzięki zaangażowaniu środków sponsorskich oraz naturalnie udziałowi Rodziców.

Przez ponad tydzień nasi futboliści mieli okazję w gronie rówieśników z wielu klubów z całej Polski pod okiem wykwalifikowanych trenerów brać udział w specjalistycznych treningach piłkarskich, zyskując nowe doświadczenie, które mamy taką nadzieję będzie procentować w niedalekiej przyszłości coraz lepszą grą i rozwojem sportowym.

Pobyt emkaesiaków w Wiśle miał związek ze współpracą, jaką nasz klub podjął przed ponad rokiem z trenerem Januszem Dajwłowskim i jego Polską Akademią Futbolu-Sport Future-Polskie Orły. Dziękujemy! Słowa uznania kierujemy też w stronę Jakuba Sikorskiego, który transportował debrznian na miejsce obozu oraz "dostarczył" dzieci z powrotem nad Debrzynkę.