Inauguracja w Przechlewie, finisz w Krojantach 24.07.2016r.
Wczoraj zaznajomiliśmy kibiców z kalendarzem gier seniorów MKS-u w rundzie jesiennej, dzisiaj przyszedł czas na ujawnienie ligowych planów najstarszego zespołu młodzieżowego, jaki będzie reprezentował nasz klub w sezonie 2016/2017, czyli juniorów C1.

Ekipa prowadzona przez Sebastiana Stalkę rozpocznie rywalizację o punkty od wyjazdowej potyczki w Przechlewie. Można śmiało rzec, iż to nic nowego, ponieważ taki scenariusz przerabialiśmy już w przeszłości trzykrotnie (!) z rzędu. Od zgłoszenia drużyny debrzneńskiej rocznika 2002 (i młodsi) do zmagań w okręgówce w 2013 roku za każdym razem premierowym przeciwnikiem byli przechlewianie (przez dwa sezony pod szyldem Brdy, a potem JFA) i nie inaczej stanie się teraz z tą drobną różnicą, że mecz odbędzie się nie jak dotąd (przez minione trzy edycje) w Debrznie, tylko dla małej odmiany na wyjeździe.

Jak informowaliśmy wcześniej liga jest zaledwie pięciodrużynowa, system zakłada cztery rundy, zatem czerwono-niebiescy wybiegną na boisko w I części kampanii osiem razy. Oto weekendowe (na razie, gdyż dokładne wraz z godzinami daty spotkań poznamy nieco później) terminy gier piłkarzy znad Debrzynki w tej kategorii wiekowej, kompletny "rozkład jazdy" sympatycy młodzieżowego futbolu znajdą zaś wkrótce w menu w zakładce JUNIORZY-KLASA OKRĘGOWA-C1.

3/4 września JFA Przechlewo- MKS
10/11 września MKS- Czarni Czarne