Przeciwnicy znani, skład również, czas na piłkarskie zmagania30.06.2016r.
Wczoraj w siedzibie Biura Organizacyjnego Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży im. Kazimierza Górskiego Saller Dobiegniew Cup 2016 dokonano losowania grup eliminacyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych. Nas oczywiście najbardziej interesowały rozstrzygnięcia dla rocznika 2005 (U-11), ponieważ tam występować będą czerwono-niebiescy.

Drużyna Sławomira Słonki trafiła do grupy C, gdzie zmierzy się z Ostrovią III Ostrów Wielkopolski, Unią Gniewkowo, Drawą Drawsko Pomorskie, Dębem Dębieńsko, Kwasówką Grodno (Białoruś) i gospodarzami imprezy. Błękitnymi Dobiegniew. Grupę A tworzą Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ślęza Wrocław, Polesie Mozyr (Białoruś), Farma Kalina, Steinpol-Ilanka Rzepin, Orzeł Międzyrzecz i Drawa II Drawsko Pomorskie, natomiast grupę B Ostrovia II Ostrów Wielkopolski, Kolos Stryj (Ukraina), KFL Almaz Grodno (Białoruś), Lechia II Tomaszów Mazowiecki, UKS Albatros Świnoujście, Sprotavia Szprotawa i Śląsk Wrocław. W porównaniu z tym, co podawaliśmy w newsie z dnia 21 czerwca stawka ekip została zwiększona o trzy nowe, a mianowicie Kolos, Albatros i Polesie, zabraknie z kolei zgłaszanego wcześniej Stilonu Gorzów Wielkopolski. Ogółem w turnieju w tym roczniku zagrają więc 22 drużyny.

Team MKS-u ma zaplanowaną zbiórkę przed wyjazdem do Dobiegniewa w niedzielę 3 lipca 2016r. o godz.11.45 na Stadionie Miejskim. Możemy już podać skład, w jakim debrznianie zaprezentują się w zawodach: Wojciech Bielecki, Bartłomiej Goryl, Szymon Górecki, Kamil Janke, Hubert Kaczmarczyk, Dawid Kujawski, Hubert Lange, Szymon Maza, Jakub Oleksiewicz, Tymoteusz Pachura, Dominik Pikulik, Mikołaj Stryszyk, Norbert Wieszewski, Piotr Wojciechowski.