25 czerwca turniej siatkówki plażowej im. Sylwestra Nylca14.06.2016r.
Za tydzień minie pierwsza rocznica śmierci jednego z najbardziej zasłużonych zawodników naszego klubu, bez mała siedemnaście lat czynnie uprawiającego piłkę nożną, zajmującego się także przez dwa sezony pracą trenerską w zespołach juniorskich oraz seniorach czerwono-niebieskich, Sylwestra Nylca. Sylwek odszedł od nas po ciężkiej chorobie 21 czerwca 2015r. w wieku zaledwie 39 lat.

Informujemy, że w dniach 21 i 22 czerwca o godz.18.00 w Kościele WNMP w Debrznie odbędą się msze intencyjne, pierwsza od Rodziny, druga od znajomych i kolegów. Ponadto w sobotę 25 czerwca o godz.15.00 środowisko siatkarskie miasta i gminy Debrzno organizuje na boisku nad jeziorem Staw Miejski otwarty turniej siatkówki plażowej im. Sylwestra Nylca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie sportowej upamiętniającej postać "Sylwy".