Przyspieszamy mecz z Myśliwcem19.04.2016r.
Krótki odpoczynek po sobotniej konfrontacji z Tęczą Brusy będą mieć czerwono-niebiescy grający w klasie okręgowej w kategorii wiekowej junior B. Team Mirosława Kisełyczki już jutro, w środę 20 kwietnia o godz.17.00 ponownie wyjdzie na murawę Stadionu Miejskiego, aby rywalizować o ligowe zdobycze.

Przeciwnikiem emkaesiaków będzie Myśliwiec Tuchomie. Spotkanie pierwotnie wyznaczyliśmy na sobotę 30 kwietnia o godz.11.00, jednak na prośbę ekipy gości zagramy 10 dni wcześniej. Ustalenia obydwu klubów zostały w minionym tygodniu zaakceptowane przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.