Pojutrze APaCze Cup 2016 dla jedenastolatków10.03.2016r.
Ekipę AP 2012 MKS Debrzno (rocznik 2005 i młodsi) czeka w nadchodzący weekend (sobota 12 marca) turniej w Człuchowie organizowany przez tamtejszą Akademię Piłkarską. Futboliści Sławomira Słonki zmierzą się z jedenastoma innymi teamami reprezentującymi łącznie osiem klubów. Czerwono-niebiescy zostali przydzieleni do grupy A i zainaugurują imprezę o godz.9.00 od potyczki z drugą drużyną gospodarzy.

Poza AP II Człuchów we wstępnej fazie skonfrontujemy się kolejno również z Football Academy Fair Play Złotów, AP Szczecinek, Liderem Rychnowy i Włókniarzem Okonek. Grupę B utworzyły następujące zespoły: AP Człuchów, Chojniczanka Chojnice, AP II Szczecinek, Sparta Złotów, Włókniarz II Okonek i Eurotur Chojnice. Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny, pozostałe zagrają boje o lokaty piątą, siódmą, dziewiątą i jedenastą. Pojedynczy mecz potrwa 10 minut, ogółem zaplanowano ich 38. Trzymajmy kciuki za naszych!