Spotkanie w Brusach odwołane09.03.2016r.
Nie dojdzie do skutku przewidziany na sobotę 12 marca o godz.15.30 towarzyski mecz seniorów MKS-u z Tęczą w Brusach. Wczoraj kierownictwo naszego niedoszłego rywala zostało poinformowane, że czerwono-niebiescy nie przyjadą na sparing. Przyczyną są problemy kadrowe emkaesiaków, ponieważ w nadchodzący weekend znaczna część futbolistów drużyny debrzneńskiej będzie zaangażowana w inne obowiązki, co powoduje brak możliwości rozegrania pełnowartościowych zawodów kontrolnych.

Czterech piłkarzy będzie przebywać na szkoleniu trenerskim, inni pojadą na turniej halowy strażaków-ochotników, kolejni mają plany pozasportowe, stąd konieczność rezygnacji z wyjazdu do Brus. Na szczęście przeciwnicy nie zostali "na lodzie", bowiem od dawna było wiadomo, że w niedzielę 13 marca mają grać z Gwiazdą Karsin. Nasze chwilowe kłopoty ze składem nie odbiją się zatem na zamiarach Tęczy, czego sami doświadczaliśmy w przeszłości, więc doskonale wiemy jak denerwująca potrafi to być sytuacja. Wstępnie MKS umówił się z bruszanami na sparing w Debrznie latem tego roku, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak skupić się już na przyszłotygodniowej ligowej inauguracji rundy rewanżowej i derbowej potyczce z Piastem Człuchów w Dębnicy.