Do nabycia pożyteczna pamiątka05.03.2016r.
Dość dawno nie proponowaliśmy wszystkim emkaesiakom (kibicom, sportowcom) żadnej nowości związanej z pamiątkami klubowymi. Wcześniej były szaliki (kilka rodzajów), koszulki, t-shirty, kalendarze, odznaki, smycze, teraz możemy zaprezentować ofertę pozyskania bidonów z logo klubu, adresem strony internetowej oraz dodatkowo z napisem "Akademia Piłkarska".

Przedstawiany gadżet to oczywiście nie tylko suwenir związany z czerwono-niebieskimi, lecz może przede wszystkim rzecz użyteczna, przydatna dla ludzi uprawiających sport (nie tylko piłkę nożną) na co dzień, choćby jedynie rekreacyjnie. Bidony można kupować w biurze klubu w budynku przy Stadionie Miejskim w dni powszednie w godz.9.00-17.00. Informacji udzielamy również telefonicznie: 609 266 529. Cena za jedną sztukę to 20 złotych. Zapraszamy!