Impreza zakładowa w ostatnią niedzielę lutego21.01.2016r.
Od 2001 roku turniejem, który kończy sezon halowy dla pełnoletnich piłkarzy w Grodzie Dzika są Mistrzostwa Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna. Nie inaczej będzie teraz, a szesnaste wydanie tych zawodów przewidzieliśmy na niedzielę 28 lutego 2016r. o godz.14.30 w obiekcie Zespołu Szkół.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział siedem drużyn, co oznaczało więcej niż przyzwoitą frekwencję. Sądzimy, że podobnie będzie i tym razem. Tytułu najlepszej ekipy bronią strażacy z OSP Debrzno, którzy wygrywali nie tylko dwanaście miesięcy temu, ale też i wcześniej, a konkretnie w 2008 roku.

Zapraszamy kierowników zespołów na zebranie, na którym omówimy wszelkie szczegóły związane z regulaminem, dokonamy także losowania kolejności gier. Spotkanie to zorganizujemy w biurze MKS-u w budynku przy Stadionie Miejskim 25 lutego 2016r. (czwartek) o godz.17.00. Informacji o turnieju udzielamy ponadto (i przyjmujemy zgłoszenia drużyn) pod numerem telefonu 609 266 529.