Z jednego procenta wpłynęło 1237 złotych06.01.2016r.
Szósty raz rozliczamy akcję "1% dla MKS-u" i po raz kolejny mamy powody do zadowolenia. Dzięki Waszej hojności, życzliwości i chęci pomocy czerwono-niebieskim na koncie klubu 10 grudnia ubiegłego roku pojawiła się kwota 1237 złotych. Była to darowizna ze strony warszawskiej Fundacji "Partnerstwo", bo to za pośrednictwem tej organizacji od kilku lat można wspierać nasze stowarzyszenie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w nieskomplikowany sposób przyczyniają się do wzmacniania finansów emkaesiaków, informując, iż całość uzyskanych środków, tak jak to działo się poprzednio, zostanie wydatkowana na cele statutowe MKS-u. Przy tej okazji warto wspomnieć, iż łącznie, podliczając cały okres trwania zbiorki, debrzneński klub uzyskał z tego tytułu od 2010 roku 6827 złotych!

Naturalnie prośbę skierowaną do członków i sympatyków ekipy z ul. Sportowej wkrótce powtórzymy, publikując odpowiedni komunikat. Nadszedł już bowiem czas rozliczeń z fiskusem za rok 2015, można zatem dobrze znaną czynność wykonać ponownie i tym samym pomóc organizacji bliskiej swojemu sercu.