Plebiscyt "Tygodnika Człuchowskiego" - zagłosuj na MKS!03.01.2016r.
Drodzy Kibice! Na przełomie roku organizowanie są przeróżne plebiscyty bilansujące minione dwanaście miesięcy w sporcie, pokazujące popularność zawodników, trenerów, drużyn, a może nawet bardziej zdolność trzymających za nich kciuki sympatyków do mobilizacji w celu wypromowania i wyniesienia na piedestał swoich pupili. Oczywiście mowa tu o elekcjach przede wszystkim o wymiarze światowym, europejskim, krajowym, ale nie tylko- także przecież regionalnym, lokalnym. W naszej okolicy od kilku lat tego typu zabawę proponuje "Tygodnik Człuchowski".

Wybór odbywa się w kilku kategoriach, my chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na jedną z nich, a mianowicie drużynową. Widnieje w niej wśród kandydatów Miejski Klub Sportowy Debrzno i z tego miejsca gorąco zachęcamy tych, którzy kupują tę gazetę do zagłosowania na czerwono-niebieskich. Byłoby to docenieniem osiągnięć całego stowarzyszenia w 2015 roku, bez względu na to, czy osoba chcąca poprzeć kandydaturę śledzi poczynania seniorów, rozwój Akademii Piłkarskiej w klubie, czy może interesuje się wszystkim co dzieje się na ul. Sportowej od A do Z, z jednakową uwagą.

Pierwszy kupon ukazał się w numerze datowanym na 30 grudnia, kolejne będzie można znaleźć w wydaniach 7, 14, 21 i 28 stycznia oraz 4 lutego. Wspierajmy gremialnie emkaesiaków!