Jutro rywalizacja dziesięciolatków11.12.2015r.
Po pierwszej części IV edycji turniejów świąteczno-noworocznych Akademii Piłkarskiej MKS-u, tej przeznaczonej dla najmłodszych, czas na zawody rocznika 2005. W sobotę 12 grudnia o godz.10.00 zaczynamy imprezę, w której wystąpi siedem drużyn, a więc młodych futbolistów, którzy zagrają systemem każdy z każdym czeka aż 21 meczów. Pojedynczy potrwa 10 minut.

Oprócz dwóch ekip AP 2012 MKS Debrzno, trenowanych przez Sławomira Słonkę, w hali Zespołu Szkół zaprezentują się Włókniarz Okonek, AP Szczecinek, AP Człuchów, Czarni Czarne i Football Academy Respect Zakrzewo. Zapraszamy do obserwowania zawodów, zarówno rodziców dzieci, jak też wszystkich miłośników juniorskiej piłki nożnej!