AKTUALNOŚCI
Prezent za prezentem10.10.2015r.
Wysokiej porażki doznali w starciu z liderem rozgrywek juniorzy C2. Team Sebastiana Stalki przegrał z JFA w Przechlewie 1:8, zwłaszcza w pierwszych 35 minutach znacznie odbiegając poziomem gry od rywali. Ten okres rywalizacji to nadmierna ilość błędów w obronie i liczne "podarki" rozdawane przez czerwono-niebieskich, co skrzętnie wykorzystywali przeciwnicy.

Po 35 minutach było więc aż 0:6, a bramki padały w 3, 11, 13, 14, 18 i 33. minucie. Nie nawiązaliśmy walki z gospodarzami i nie przesadzajmy, nie wynikało to z nadzwyczajnej postawy piłkarzy JFA, a bardziej z naszej niemocy. W przerwie trener emkaesiaków miał mnóstwo uwag do zaangażowania debrzneńskich futbolistów i jakości ich gry. Po zmianie stron było lepiej i choć nie ustrzegliśmy się kolejnych strat (44 i 66 min.), to byliśmy też w stanie odpowiedzieć honorowym trafieniem Kacpra Bieleckiego w 58. minucie. "Ciapek" uprzedził bramkarza po prostopadłym zagraniu Mateusza Treli i skierował piłkę do siatki strzelając trzeciego gola w sezonie 2015/2016.

W siódmym jesienią meczu o mistrzowskie punkty MKS podejmie na Stadionie Miejskim Kolejarza Chojnice. Spotkanie przewidziano na niedzielę 18 października o godz.12.00.

JFA Przechlewo-MKS Debrzno 8:1 (6:0)
Gol dla MKS-u: Kacper Bielecki (58)
MKS: Barczewski- Mudyna (63 Stankiewicz), Marzec, K. Kiedrowicz, P. Kiedrowicz (56 Pruszkowski)- Bielecki, Trela, Parzybut, Pałubicki- Plewa, Belter (41 Sikorski)