Twoja reklama również może znaleźć się na stadionie17.09.2015r.
W 2014r. Stadion Miejski w Debrznie uległ widocznym gołym okiem pozytywnym przeobrażeniom, związanym z jego gruntowną modernizacją. Wielokrotnie pisaliśmy o tym podkreślając jak wielki krok w rozwoju Miejskiego Klubu Sportowego stanowił wspomniany wyżej remont. Z kolei w ostatnich miesiącach, już w bieżącym roku, zmieniło się przy ul. Sportowej mocno na plus w jeszcze jednym aspekcie. Niemal niepostrzeżenie, krok po kroczku, ogrodzenie na naszym obiekcie staje się coraz bardzo kolorowe, a to za sprawą stopniowego zapełniania tego miejsca banerami reklamowymi firm czy też osób prywatnych wspierających debrzneńskich futbolistów.

Wg stanu na połowę września 2015r. następujący darczyńcy reklamują się na naszym stadionie: "Rola" sp. z o.o. Człuchów, "Trilux", Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno, Sport-Club.pl Wojciech Bilicki Chojnice, Sebastian Stalka photography, Piekarnia G.S. Debrzno S.C. Małgorzata, Bartłomiej Grochowina, Studio Fryzur "Kameleon" Debrzno, "Meblolux", "Ramzes" i "Napoleon" Debrzno, "Wypoczynek.Hnatczak.pl" i "Kurcze pieczone" Daniel Hnatczak, "Sieć" Aleksandra Nylec, Wampol s.c. Debrzno, MR Automotive Radosław Mężykowski, "Schody dla ciebie" Damian Litwiniuk, Szkoła Nauki Jazdy Dariusz Urbański, "Fachman" Warszawa oddział Debrzno. Oprócz tego logo każdej z firm/instytucji widnieje w dziale "Partnerzy" na stronie internetowej czerwono-niebieskich.

Pomoc dla klubu ma wymiar finansowy (darowizny na cele statutowe przekazywane regularnie w odstępach miesięcznych), lub inny (np. zakup sprzętu sportowego), w zależności od ustaleń. Trwają rozmowy z kolejnymi podmiotami, zatem wielce prawdopodobne, że reklam będzie przybywać. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się dołożyć cegiełkę do działalności MKS-u, dodając jednocześnie, że jesteśmy otwarci na dalsze rozszerzanie tego typu inicjatyw. Wszelkich informacji udzielamy codziennie w dni powszednie od poniedziałku do piątku w biurze klubu w budynku przy stadionie w godz.9.00-19.00 lub telefonicznie (609 266 529). Zapraszamy do współpracy!