Sparing zamiast ligi12.09.2015r.
Korzystając z przerwy w rozgrywkach mistrzowskich z powodu wycofania się z nich Lidera Rychnowy najstarszy zespół młodzieżowy MKS-u, czyli juniorów B rozegrał godzinny mecz towarzyski z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie. Czerwono-niebiescy wygrali wysoko 8:2, ale po trzydziestu minutach dzielnie spisujący się przeciwnicy prowadzili 1:0...

Druga połowa to już nie tylko okazje stwarzane przez drużynę Mirosława Kisełyczki, ale wreszcie również dobra skuteczność, czego widocznym natychmiast efektem był wartko zmieniający się wynik. W sumie pożyteczne kontrolne spotkanie, które miało głównie na celu zgrywanie się ekipy emkaesiaków, złożonej w dużej mierze z wielu nowych piłkarzy. Miejmy nadzieję, że i w konfrontacjach o punkty w klasie okręgowej powolutku będzie to przynosić wymierne korzyści.

MKS Debrzno- MOW Debrzno 8:2 (0:1)
Bramki dla MKS-u: Dominik Fiegler 3, Szymon Rzepka 3, Damian Okoński, Fabian Rusch
MKS: P. Wieszewski, Racinowski- Bukowski, Fiegler, Górnowicz, Grabowski, Januszkiewicz, Kostiureczko, Mucha, Okoński, Petrecki, Rusch, Sylwestrzak, K. Wegner