To szczególny dzień dla Magdy i Łukasza18.07.2015r.
Sobota 18 lipca 2015r. to wyjątkowy czas dla Magdy Birosz i Łukasza Jażdżewskiego. Dzisiaj uroczyście wstępują w związek małżeński i z tej okazji szerokie grono osób związanych z naszym klubem, od kolegów "Bolka" z drużyny, przez trenerów, działaczy, na sympatykach MKS-u skończywszy życzy Młodej Parze wszystkiego co najlepsze, zdrowia, długich lat wspólnego życia w miłości i wzajemnym szacunku, bezproblemowej realizacji nawet najbardziej ambitnych planów, samych słonecznych dni i spełnienia marzeń.

A w kadrze seniorskiego zespołu czerwono-niebieskich znad Debrzynki jednego kawalera mniej... Powodzenia!