Festyn AP 2012 MKS- startujemy w niedzielę w samo południe16.06.2015r.
Kończymy powolutku trzeci sezon istnienia Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno. Z tej okazji zapraszamy dzieci i rodziców na przedwakacyjny festyn przeznaczony dla osób zaangażowanych w nasze wspólne przedsięwzięcie. Całość odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz.12.00 na Stadionie Miejskim.

W programie stałe punkty imprezy, które realizowaliśmy już poprzednio, tzn. pasowanie na piłkarza (będzie dotyczyć zawodników z dwóch grup wiekowych, tej najmłodszej i tzw. "średniej", którzy dotychczas nie dostąpili tego zaszczytu), sprawdzian umiejętności dzieci z poszczególnych roczników prowadzony przez trenerów, mecze rodziców z ich pociechami, atrakcje dla podniebienia, odrobina słodkości i... inne niespodzianki. Mamy nadzieję, że tradycyjnie każdy znajdzie coś dla siebie i wszyscy będą usatysfakcjonowani. Zachęcamy do przybycia na ul. Sportową, razem spędźmy kilka godzin na zabawie z futbolem!

RAMOWY PROGRAM FESTYNU

12.00 powitanie uczestników i uroczystość pasowania na piłkarza najmłodszych adeptów
12.30 pamiątkowe zdjęcie dzieci, rodziców, trenerów, sponsorów i organizatorów
12.45 test umiejętności futbolowych poszczególnych grup szkoleniowych AP 2012 MKS-u