Kapitan nie zagra w jednym spotkaniu23.04.2015r.
Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała na środowym posiedzeniu o sankcjach dla Sebastiana Stalki, ukaranego czerwoną kartką w ostatnim meczu klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno-Sparta Sycewice (3:1). Ponieważ kapitan debrzneńskiego teamu został wykluczony z gry za faul taktyczny, oczywiste było, że nie będzie mógł pojawić się na boisku niejako z "automatu" w jednych zawodach. Tak też postanowiono i "Stala" odpauzuje w sobotę 25 kwietnia, kiedy debrznianie zaprezentują się na wyjeździe w konfrontacji z Zawiszą Borzytuchom.

W składzie czerwono-niebieskich zabraknie także Krystiana Ryhanycza i Przemysława Szczubiała. "Ryhan" otrzymał dwie żółte kartki we wspomnianej potyczce ze Spartą, a że są to jego trzecie i czwarte napomnienia w sezonie 2014/2015 odpocznie w najbliższy weekend. Z kolei "Heski" kończy odbywanie dłuższej, pięciomeczowej kary za "czerwień" z marcowych derbów z Piastem Człuchów i będzie mógł być brany pod uwagę przez trenera Pawła Władyczaka przy ustalaniu kadry na zaplanowane na 1 maja spotkanie z Czarnymi Czarne.

Przypomnijmy, iż zgodnie z regulaminem rozgrywek kartki otrzymywane w lidze i Pucharze Polski liczone są oddzielnie, stąd zarówno Stalka, jak i Ryhanycz byli uprawnieni do gry w pucharowym boju z Pogonią Lębork i obaj wzięli w nim udział.