MKS Debrzno - Pogoń Lębork w półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu10.04.2015r.
Za dwanaście dni, w środę 22 kwietnia 2015r. o godz.17.30 kibiców czerwono-niebieskich czeka spora atrakcja. W tym terminie debrzneńscy piłkarze w półfinałowym spotkaniu rozgrywek Pucharu Polski podokręgu słupskiego zmierzą się na własnym boisku z Pogonią Lębork.

O tym, że to właśnie lęborczanie, występujący na co dzień w IV-ligowym towarzystwie, będą przeciwnikiem podopiecznych Pawła Władyczaka zadecydował środowy mecz ćwierćfinałowy, w którym Pogoń gładko wygrała u siebie ze Startem Miastko 4:0. Obydwie drużyny wystąpiły w mocno eksperymentalnych zestawieniach, jednak pogoniści mimo wszystko bardziej poważnie podeszli do tej potyczki i bez problemów uzyskali awans.

W pozostałych dwóch spotkaniach rozegranych przedwczoraj Garbarnia Kępice uległa Gryfowi Słupsk 0:1, a Klub Sympatyków Gryfa Słupsk przegrał z Jantarem Ustka 1:4. Drugą parę półfinałową utworzą zatem gryfici i jantarowcy, a o tym, który z tych klubów (obydwa grają w IV lidze) zostanie gospodarzem zawodów przesądzi losowanie, które odbędzie się na posiedzeniu Komisji ds. Rozgrywek podokręgu w czwartek 16 kwietnia.