Madaj wypożyczony do Czarnych30.03.2015r.
Z kadry drużyny seniorów MKS-u Debrzno zniknęło przed początkiem rundy rewanżowej nazwisko Piotra Madaja, w I części edycji konkurującego ze Sławomirem Słonką do miana pierwszego golkipera czerwono-niebieskich. Piotrek został na podstawie umowy transferu czasowego wypożyczony do Czarnych Czarne na okres do 30 czerwca 2015r.

Jak pamiętamy zawodnik dołączył do emkaesiaków w lipcu ubiegłego roku. Rozegrał w drużynie Pawła Władyczaka pięć gier sparingowych, potem wystąpił w dwóch spotkaniach ligowych oraz jednym Pucharu Polski, z Koralem Dębnica. To właśnie wówczas, 24 września 2014r. pod koniec pierwszej połowy derbowej konfrontacji doznał paskudnej kontuzji ścięgna Achillesa, następnie przeszedł operację i do końca jesiennego kalendarza piłkarskiego pauzował. Zimą był gotowy do podjęcia treningów, a ponieważ w międzyczasie przeprowadził się do Czarnego postanowił spróbować swoich sił w klubie, którego barwy już reprezentował (jak również Korala Dębnica i Piasta Człuchów).

"Mejdej" zagrał w sobotniej potyczce o punkty w okręgówce Czarnych z GTS-em Czarna Dąbrówka, zaliczając niespełna dwadzieścia minut jako piłkarz umiejscowiony w... polu, a nie jak to było w MKS-ie między słupkami. Powodzenia!