Pucharowy wstęp do ligi już na pewno 15 marca07.03.2015r.
Długo czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie nowego terminu rozegrania meczu IV rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski Słupia Kobylnica-MKS Debrzno, ale przedwczoraj wreszcie sytuacja stała się klarowna. Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego zebrała się 5 marca po dłuższej, zimowej przerwie i "przyklepała" wcześniejsze uzgodnienia między obydwoma klubami.

Przypomnijmy: w grudniu 2014r. okazało się, że zagramy z kobylniczanami na wyjeździe i pierwotna data przewidziana na tę potyczkę to środa 8 kwietnia 2015r. o godz.17.00. Mając na względzie fakt, iż w weekend znacznie łatwiej jest skompletować "normalne" składy zarówno my, jak również Słupia optowaliśmy za spotkaniem tydzień przed początkiem rundy rewanżowej w klasie okręgowej, tj. w niedzielę 15 marca o godz.13.00. Związek przychylnie odniósł się do tej propozycji i piłkarską wiosnę AD 2015 zainaugurujemy za osiem dni, a konfrontacja pod Słupskiem stanie się generalnym sprawdzianem formy przed ligowymi derbami z Piastem Człuchów.