Młodzież nie pogra, dzieci i seniorzy tak05.02.2015r.
Weekend 7/8 lutego miał obfitować w sporo wydarzeń związanych z drużynami piłkarskimi MKS-u Debrzno i tak faktycznie będzie, jednak nie uda się niestety zrealizować wszystkich zamierzeń. Nie odbędą się obydwa zaplanowane na niedzielę zimowe turnieje halowe w Debrznie, adresowane do juniorów B i C, czyli odpowiednio roczników 1998-1999 i 2000-2001.

Przyczyny takiej decyzji są związane ze zbyt małą liczbą ekip, które wyraziły chęć przyjazdu nad Debrzynkę oraz w przypadku młodszej grupy także kłopoty kadrowe czerwono-niebieskich. Na szczęście pozostałe przewidziane na ten czas przedsięwzięcia powinny dojść do skutku bez żadnych przeszkód. Seniorzy w sobotę o godz.12.00 rozegrają pierwszy w roku 2015 oficjalny mecz, na wyjeździe w Wałczu z tamtejszym Orłem, oczywiście na sztucznej nawierzchni. Oprócz tego dwie imprezy pod dachem czekają na zespoły Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u. Do Sępólna Krajeńskiego zawitamy 7 lutego na anonsowany wcześniej Krajna Arena Futsal Cup rocznika 2002, zaś nazajutrz od godz.8.00 emkaesiacy z rocznika 2003 wezmą udział w sparingowym turnieju organizowanym przez Chojniczankę Chojnice.