Turniej seniorów odwołany26.01.2015r.
Zapowiadany przez nas turniej piłki nożnej seniorów, który miał się odbyć w hali Zespołu Szkół w Debrznie w sobotę 31 stycznia został zdjęty z kalendarza wydarzeń sportowych realizowanych przez klub. Przyczyna jest prozaiczna, a mianowicie brak zainteresowania rywalizacją dorosłych piłkarzy ze strony drużyn, z którymi kontaktowaliśmy się w sprawie zawodów.

Rzeczywiście jest prawdą, iż zespoły odchodzą od gry w hali na rzecz jak najszybszego zaliczania sparingów na pełnowymiarowych boiskach. Poza tym gros zawodników realizuje się i tak w okolicznych ligach pod dachem w tym okresie, zatem nic dziwnego, że pomysł nie trafił na podatny grunt.

W najbliższy weekend seniorzy mają więc wolne (oprócz tych, którzy wystąpią w niedzielnym turnieju zakładowym), a za tydzień 7 lutego rozegramy premierowy mecz kontrolny, z Orłem Wałcz na wyjeździe.