MKS gospodarzem trzech imprez klubowych16.01.2015r.
W 2013 i 2014r. pokusiliśmy się o organizację zimowych halowych turniejów przeznaczonych dla juniorów, obecnie kontynuujemy tamtą inicjatywę w okresie przygotowań do rundy wiosennej trwającego sezonu. Wzorem lat ubiegłych zawody dla młodzieży odbędą się nad Debrzynką w dwóch kategoriach wiekowych. W tym roku będą to juniorzy B (roczniki 1998 i 1999) oraz juniorzy C (2000 i 2001).

Szkolny obiekt przy ul. Królewskiej stanie się areną rywalizacji tych grup w niedzielę 8 lutego 2015r.. o godz.9.00 (juniorzy B) i 14.30 (juniorzy C), a o tym, jakie drużyny wezmą w niej udział poinformujemy za kilkanaście dni.

To jednak nie wszystko. Są turnieje świąteczno-noworoczne dla pięciu roczników Akademii Piłkarskiej czerwono-niebieskich, dzisiaj anonsujemy dwie części zimowego grania ich nieco starszych kolegów, ale oprócz tego po raz pierwszy staramy się również o zrealizowanie imprezy w Debrznie dla seniorów. Ma się ona odbyć w sobotę 31 stycznia o godz.10.00. Sympatykom halowej odmiany futbolu wrażeń nie powinno więc zabraknąć.