Mały jubileusz "zakładówki"15.01.2015r.
Każdego roku po zakończeniu rozgrywek ligi halowej akordem spinającym klamrą piłkarski sezon dla dorosłych pod dachem są Mistrzostwa Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna. Identycznie będzie niebawem, bo na niedzielne popołudnie 1 lutego 2015r. (początek zmagań o godz.14.00) zaplanowaliśmy następną edycję tego turnieju.

Imprezę pierwszy raz zorganizowaliśmy w 2001r., łatwo więc obliczyć, że zbliżające się kolejne jej wydanie nosi numer 15, a zatem przed uczestnikami maleńki jubileusz. W roku 2014 najlepszy był Megalux Lipka, który wyprzedził Dobrynkę sp. z o.o. oraz Straż Miejską. Ogółem wystartowało siedem zespołów, miejmy nadzieję, że podobnie stanie się teraz i frekwencja znowu dopisze.

29 stycznia (czwartek) o godz.18.00 w budynku klubowym MKS-u przy Stadionie Miejskim odbędzie się spotkanie z kierownikami poszczególnych drużyn, na którym omówimy wszystkie szczegóły regulaminowe, dokonamy też losowania kolejności gier. Wszelkich informacji o zawodach udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. Zachęcamy do udziału.