Sparingowe zamierzenia seniorów07.01.2015r.
Po kilku tygodniach pauzy drużyna seniorów MKS-u Debrzno rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w słupskiej klasie okręgowej. Jak wiadomo pierwszy w roku 2015 mecz o ligowe punkty rozegramy w Człuchowie z Piastem w weekend 21/22 marca. Do tego czasu czerwono-niebiescy, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego (np. kaprysy pogody), wyjdą na boisko siedmiokrotnie, aby zaliczyć spotkania towarzyskie lub (jak w przypadku ostatniego sprawdzianu) pucharowe. Poniżej podajemy plan gier kontrolnych podopiecznych Pawła Władyczaka:

7 lutego (sobota) godz.12.00 Orzeł Wałcz- MKS (w Wałczu, sztuczna nawierzchnia)
15 lutego (niedziela) godz.11.00 MKS- Sparta Złotów (w Chojnicach, sztuczna nawierzchnia)
21 lutego (sobota) godz.14.00 Iskra Szydłowo- MKS (w Wałczu, sztuczna nawierzchnia)
1 marca (niedziela) godz.16.00 MKS- Kornowscy Szarża Krojanty (w Chojnicach, sztuczna nawierzchnia)
7 marca (sobota) godz.16.00 Chemik Bydgoszcz juniorzy A- MKS (w Bydgoszczy, sztuczna nawierzchnia)
11 marca (środa) godz. do ustalenia GTS Lipka- MKS (w Lipce)
15 marca (niedziela) godz.13.00 Słupia Kobylnica- MKS (Puchar Polski)

Naturalnie wciąż musimy zastrzegać, że termin zawodów pucharowych wymaga jeszcze potwierdzenia przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, co miejmy nadzieję, nastąpi wkrótce.

Kalendarz zajęć dorosłej ekipy emkaesiaków na bieżąco będziemy zamieszczać w zakładce TRENINGI na stronie głównej naszej witryny internetowej.