Trafiamy na Słupię, gospodarz będzie losowany16.10.2014r.
Po wiktorii z Piastem Człuchów pojawiły się pytania z kim czerwono-niebiescy skonfrontują się w kolejnej rundzie oraz gdzie i kiedy to się odbędzie. Spieszymy z informacją, że następnym rywalem zespołu znad Debrzynki w Pucharze Polski będzie Słupia Kobylnica, z którym to teamem nigdy dotąd nie zagraliśmy w tych rozgrywkach, stykając się za to siedmiokrotnie w klasie okręgowej.

Takie rozwiązanie wynika z tzw. "drabinki", którą przyjęła Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Naturalnie wobec faktu, że spotkają się kluby z tej samej klasy musi zostać zarządzone losowanie gospodarza meczu. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo, jednak nie tak szybko, ponieważ... nie ma takiej potrzeby. Zawody czwartej rundy działacze ze Słupska przewidują dopiero za kilka miesięcy, na wiosnę 2015r., a ich dokładny termin też nie jest jeszcze ustalony. Tak czy inaczej pucharową rywalizację odkładamy na razie na bok i skupiamy się na lidze, gdzie przecież do końca jesieni pozostało sporo, bo pięć ważnych meczów.

Poniżej wyniki wczorajszych gier Pucharu Polski i pary następnego szczebla (kursywą te, w których istnieje konieczność wyłonienia miejsca rozegrania spotkania):

III runda- 15 października 2014r.

Klub Sympatyków Gryf Słupsk- Grab Grapice 8:3
Jantar Ustka- Anioły Garczegorze 3:2