Najwyżej w dziejach 04.11.2012r.
8 października 2005r. juniorzy młodsi MKS-u ponieśli najbardziej dotkliwą porażkę w historii istnienia tego zespołu. Debrznianie przegrali w Bytowie z Bytovią 0:13. Po ponad siedmiu latach znowu w tym samym miejscu przegraliśmy jeszcze wyżej, 0:14...
Nasi nie mieli nic do powiedzenia w konfrontacji z silniejszymi fizycznie, lepiej wyszkolonymi rywalami, stąd wynik nie mógł być i nie jest zaskoczeniem. Podopieczni Łukasza Płóciennika mimo ambitnej gry niewiele mogli wskórać w tym meczu. Oprócz składnych akcji, z których Bytovia zdobywała poszczególne bramki przydarzały nam się proste błędy, także skutkujące golami. Padały one w 8, 18, 26, 28, 30, 32, 36, 40, 53, 55, 66, 68, 76 i 78. minucie... Cóż, na lepsze czasy drużyny juniorów młodszych przyjdzie nam poczekać dość długo i jeszcze sporo wody upłynie w Debrzynce zanim w lepszych nastrojach będziemy opuszczać boisko po kolejnych spotkaniach w klasie okręgowej. Na razie głowy do góry. Trzeba wytrwałości, cierpliwości i systematycznej pracy. Tak, wiemy, już o tym wspominaliśmy, lecz to (jesteśmy przekonani) najbardziej adekwatna diagnoza obecnego stanu rzeczy. Przed najmłodszymi futbolistami przerwa zimowa, rozgrywki wznowimy na początku kwietnia 2013 roku.

Bytovia Bytów - MKS Debrzno 14:0 (8:0)
MKS: Sikora (27 Zawadzki) - Mateusiak, Glugla, Marek Lisewski, Wons, Kaczmarek - Rekusz, Szymaniak (58 Okoński), Dynkowski - Szulc (60 Lender), Gryta