Zmiany godzin meczów młodzieży 04.10.2012r.
W sobotę 20 października 2012r. obydwie drużyny juniorów MKS-u Debrzno mają zaplanowane w terminarzu spotkania klasy okręgowej na własnym boisku. Starsi podejmują Stegnę Parchowo, młodsi powalczą z Tęczą Brusy.
Zmianie uległy anonsowane wcześniej godziny rozegrania tych potyczek. Jako pierwsi zagrają juniorzy młodsi, którzy rozpoczną mecz z bruszanami o godz. 13.00, czyli pół godziny wcześniej niż początkowo zakładano. Ich starsi koledzy zmierzą się natomiast ze Stegną dopiero o godz. 15.15, czyli ponad cztery godziny później od pierwotnego planu. Powyższe jest spowodowane względami organizacyjnymi i wiąże się bezpośrednio z faktem, iż dla debrzneńskiego Zespołu Szkół to dzień roboczy, co dotyczy trenera Sławomira Słonki i części zawodników.