Z Doliną odrobinę później 26.09.2012r.
14 października 2012r. w meczu klasy A seniorów MKS podejmie Dolinę Gałąźnia Wielka. Początkowo godzina 12.00 miała być porą rozpoczęcia spotkania, ale ostatecznie odbędzie się ono tego samego dnia, ale trochę później, tj. o godz. 15.15.
Zmiana spowodowana jest względami organizacyjnymi, a dokładnie kolizją z rozgrywanymi tego dnia dwoma meczami drużyn juniorskich naszego klubu. Korekta wymaga jeszcze zatwierdzenia przez Komisję Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, lecz jest to jedynie formalność, ponieważ MKS skorzystał z zapisu w regulaminie rozgrywek, który daje prawo do tego typu zmiany gospodarzowi zawodów na więcej niż 14 dni przed planowaną datą odbycia meczu. Rzecz jasna i związek i rywale czerwono-niebieskich zostali o sprawie powiadomieni stosownymi pismami.