ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Dwucyfrówka na początek 08.09.2012r.
Wysokiej przegranej doznali w premierowym spotkaniu o punkty w nowym sezonie juniorzy młodsi. Florian Chojnice pokonał w Debrznie MKS aż 10:0 nie pozostawiając ani przez chwilę cienia wątpliwości, która z drużyn jest silniejsza.
Silniejsza w dosłownym znaczeniu, bowiem przyjezdni przewyższali nasz zespół warunkami fizycznymi. Łukasz Płóciennik ma w składzie wielu nowych zawodników, w dodatku w przeważającej większości młodszych od nominalnego wieku kategorii junior B. Stąd świadomość, że ten sezon będzie bardzo trudnym doświadczeniem dla większości debiutujących zawodników. Potrzeba cierpliwości, systematycznej pracy treningowej, co gwarantuje szkoleniowiec i uczęszczający w dużej grupie na zajęcia piłkarze. Z Florianem swoje pierwsze mecze ligowe w MKS-ie zaliczyli Grzegorz Sikora, Marek Lisewski, Wojciech Glugla, Martin Romanek, Bartosz Szulc, Dawid Berger, Adrian Pilarski, Damian Okoński i Paweł Szymaniak. Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy, iż poszczególne bramki dla rywali padały w 7, 27, 39, 42, 48, 54, 59, 69, 74 i 80. minucie. Następny sprawdzian przed debrznianami 16 września o godz. 12.00. Przeciwnikiem w potyczce wyjazdowej będzie Brda Przechlewo.

MKS Debrzno - Florian Chojnice 0:10 (0:3)
MKS: Sikora - Kaczmarek (55 Michał Bucholc), Marek Lisewski, Wons (72 Pilarski), Glugla - Dynkowski (60 Rekusz), Gryta, Romanek, Żłobecki (60 Okoński) - Szulc (70 Mateusiak), Berger (41 Szymaniak)

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::