Bez Stalki w trzech meczach ligowych 30.08.2012r.
Komisja Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN na wczorajszym posiedzeniu podjęła decyzję w sprawie ukaranego czerwoną kartką w doliczonym czasie ligowej konfrontacji Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno Sebastiana Stalki.
Debrznianin dość długo będzie odpoczywał od występów w meczach klasy A, bowiem pauza obejmuje trzy najbliższe potyczki, 2 września z Kaszubią Studzienice, 9 września z Orkanem Gostkowo i 15 września z GTS-em Czarna Dąbrówka. Przez szkoleniowca MKS-u Pawła Władyczaka będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu dopiero 23 września w trakcie spotkania w Kołczygłowach z GKS-em. Wcześniej może oczywiście wystąpić w meczu pucharowym 19 września.