Poznaliśmy rywali 10.07.2012r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdziła składy obu grup klasy A na edycję 2012/2013. Znamy więc wszystkich rywali, z którymi przyjdzie walczyć o punkty w najbliższych miesiącach w lidze podopiecznym Pawła Władyczaka.
Wielkich niespodzianek nie ma, kluczowa dla nas decyzja dotyczyła jedynie umiejscowienia spadkowiczów z klasy okręgowej. Komisja wzięła pod uwagę położenie geograficzne klubów z Sycewic i Charbrowa i zarówno Sparta, jak i Chrobry będą grać w grupie I. Czerwono-niebiescy napotkają na swojej drodze ośmiu przeciwników z poprzedniego sezonu (Dolina Gałąźnia Wielka, Granit Koczała, Kaszubia Studzienice, Lipniczanka Lipnica, Myśliwiec Tuchomie, Orkan Gostkowo, Urania Udorpie i Zawisza Borzytuchom), czterech beniaminków (GKS Kołczygłowy, GTS Czarna Dąbrówka, Victoria Dąbrówka i Skotawa Budowo) oraz Garbarnię Kępice, która została przeniesiona z pierwszej grupy. Spośród piątki nowych (w porównaniu z edycją 2011/2012) rywali MKS nigdy dotąd nie grał oficjalnego meczu ze Skotawą, natomiast z Victorią, GKS-em i Garbarnią ostatnio mierzył się w edycji 2009/2010. GTS poprzednio grał z nami w lidze w sezonie 2008/2009. Teraz czekamy jeszcze na ogłoszenie szczegółowego terminarza rundy jesiennej i start rozgrywek, do którego pozostało prawie sześć tygodni.