8000 złotych z konkursu dla MKS-u 24.04.2012r.
Przed kilkunastoma dniami ukazały się wyniki corocznego konkursu ogłaszanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminnego w 2012 roku przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Nasz klub otrzymał decyzją komisji kwotę 8000 zł. z przeznaczeniem na realizację programu "Sport dla wszystkich - Debrzno 2012". Otrzymane środki rozdysponujemy na "mecz wspomnień" Żagiel-MKS z okazji 20-lecia czerwono-niebieskich, turniej piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata", futbolową imprezę dla dzieci i młodzieży "Wakacje 2012" na Orliku, mistrzostwa zakładów pracy Debrzna w tenisie stołowym oraz towarzyski turniej halowej piłki nożnej "Debrzno 30+". Pieniądze wydamy na nagrody dla uczestników oraz wszelkie działania związane z organizacją w/w zawodów.