Trenerskie warsztaty 19.03.2012r.
Komentując niedawno przebieg przedsezonowej narady przedstawicieli klubów z osobami funkcyjnymi Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, jaka odbyła się 25 lutego w Rzeczenicy, pisaliśmy o możliwym spotkaniu szkoleniowców działających na terenie powiatu człuchowskiego z trenerem - koordynatorem Bartoszem Dolańskim, którego organizacji podjął się Piast Człuchów.
Rzecz ma swój ciąg dalszy, gdyż jutro, tj. 20 marca o godz. 16.00 w bursie szkolnej przy ul. Koszalińskiej odbędą się warsztaty trenerskie dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. Ich celem jest pozyskanie umiejętności budowania pozytywnych relacji na linii trener-rodzic-zawodnik-klub. Do udziału w tym szkoleniu zostali zgłoszeni obaj trenerzy z naszego klubu, czyli Paweł Władyczak i Sławomir Słonka.