Sześć drużyn w "zakładówce" 10.02.2012r.
Po raz dwunasty MKS organizuje mistrzostwa zakładów pracy (i przyjaciół) w halowej piłce nożnej. Tegoroczne wydanie tej imprezy odbędzie się w obiekcie Zespołu Szkół w sobotę 11 lutego o godz. 15.00.
Łącznie kibice będą mogli obejrzeć aż piętnaście spotkań, bowiem do zawodów zgłosiło się sześć zespołów, które zagrają systemem "każdy z każdym". Czas trwania jednej potyczki to 2 razy 8 minut. Od kilku lat turniej ma charakter otwarty, stąd obecność w nim ekip nie tylko z Debrzna. Nowicjuszami będą tym razem reprezentanci miejscowej Straży Miejskiej oraz Jednostki Wojskowej 3775 w Nieżychowicach, z kolei jedynym zespołem, który nieprzerwanie uczestniczy od 2001r. w każdej edycji jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy. Ponadto zagrają: Dobrynka sp. z o.o. (triumfator z 2010 i 2011r.) oraz Euromasz Lipka i Ochotnicza Straż Pożarna. Tradycyjnie uhonorujemy nie tylko wszystkie zespoły, ale również króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Zapraszamy!