Przedsezonowe narady 03.02.2012r.
25 lutego 2012r. o godz. 11.00 w Rzeczenicy (sala Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji) oraz 3 marca 2012r. o godz. 11.00 w Jezierzycach (świetlica Zespołu Szkół) odbędą się spotkania władz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z przedstawicielami klubów piłkarskich z terenu działania Podokręgu Słupskiego.
Wyznaczono dwa miejsca i dwa terminy po to, aby jak najłatwiej i najtaniej było dotrzeć działaczom ze względu na rejon, z którego pochodzą. Tematyka obu posiedzeń jest identyczna. Przewidziano wystąpienie p.o. Prezesa Pomorskiego ZPN Andrzeja Szczepańskiego, jak również wprowadzenie do dyskusji w postaci omówienia rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2011/2012, przedstawienia informacji o zmianach w przepisach organizacji rozgrywek oraz przygotowań do Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Delegatów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Potem ma się rozpocząć właściwa dyskusja. Tematów nie powinno zabraknąć, wszak problemów związanych z relacjami na linii kluby - Pomorski ZPN w ostatnim czasie nie brakowało, o czym niejednokrotnie wspominaliśmy w naszych materiałach na stronie internetowej. Ongiś tego typu narady odbywały się regularnie (czasami nawet dwa razy w roku, tzn. latem i zimą), dobrze więc, że teraz wraca się do tej tradycji.