Zespół Szkół bezkonkurencyjny 06.12.2011r.
Reprezentujący Zespół Szkół w Debrznie Jarosław Matraszek i Andrzej Rosiński zwyciężyli w I Mistrzostwach Zakładów Pracy Debrzna w tenisie stołowym. Decydująca o końcowym triumfie okazała się wygrana z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym. Obydwa zespoły na koniec imprezy zanotowały tę samą liczbę punktów, a o pierwszeństwie szkolnej ekipy przesądziło właśnie zwycięstwo w bezpośrednim starciu z MOW.
Po brązowe medale sięgnęli pingpongiści Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, którzy jako jedyni ograli Zespół Szkół, ale sami (i to na starcie turnieju) ponieśli dwie porażki: z połączonymi siłami Starostwa Powiatowego (Robert Białek) i Poltarexu (Adam Łukaszewski) oraz MOW. W imprezie wzięło udział dziewięć drużyn, co musi budzić zadowolenie i świadczy o potrzebie organizacji tego typu przedsięwzięć. Ponieważ grano systemem "każdy z każdym" zawodnicy otrzymali potężną dawkę rywalizacji i pod koniec zawodów u niektórych (należałoby w zasadzie napisać, że u wszystkich...) dało się zauważyć braki kondycyjne... Zabawa była jednak przednia i nikt nie narzekał na czterogodzinny maraton. Specyficzny skład wystawił Fachman, a to dlatego, że firmę reprezentowali m.in. Anna Kałemon (jedyna kobieta w turnieju) i najstarszy uczestnik mistrzostw, dawno nie oglądany przy tenisowym stole Andrzej Witaszek. Każdy zespół został nagrodzony pamiątkową statuetką i dyplomem, a zawodnicy drużyn, które znalazły się "na pudle" również okolicznościowymi medalami. Pierwsza edycja za nami, miejmy nadzieję, że impreza będzie miała swą kontynuację i w 2012 r. spotkamy się ponownie w tej formule, aby odbijać celuloidową piłeczkę po raz drugi...
Poniżej końcowa kolejność wraz z dorobkiem zespołów (stosunek zwycięstw i porażek) oraz ich składy.

1. Zespół Szkół 		7:1
2. MOW			7:1
3. CKST			6:2
4. Przyjaciele MKS 	4:4