Sześć drużyn? 25.11.2011r.
Dobrynka Debrzno Wieś kontra Orzeł Scholastykowo - te zespoły zainaugurują 4 grudnia o godz. 14.00. czternastą edycję debrzneńskiej ligi halowej. Tak ustalono podczas wczorajszego zebrania organizacyjnego z udziałem kierowników ekip, które wyraziły zainteresowanie rozgrywkami sezonu 2011/2012.
Niestety, spotkanie nie przyniosło optymistycznych wniosków co do obsady zawodów. Zanosi się na start w "halówce" najmniejszej liczby drużyn w historii zmagań w obiekcie Zespołu Szkół. Według stanu na 25 listopada mamy zaledwie sześć zespołów, bowiem oprócz Dobrynki i Orła zagrają Ogrodowa/Gama Debrzno, Grom Stanisławka, Kraken Debrzno i Grom Barkowo. W związku z powyższym informujemy, iż wciąż oczekujemy na "spóźnialskich", którzy nadal mogą zgłosić akces do rozgrywek. Listę ekip na ten sezon zamkniemy ostatecznie 30 listopada, a następnie sporządzimy terminarz i opublikujemy na stronie internetowej. Zapraszamy! Informacji udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529.