1595 złotych od Was! 02.11.2011r.
26 października na konto Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno wpłynęła kwota 1595 złotych z tytułu umowy darowizny przekazana przez warszawską Fundację "Partnerstwo", z którą nasz klub współpracuje drugi rok. Za jej pośrednictwem osoby, które wykazały taką chęć mogły przekazać 1% należnego podatku za 2010r. z przeznaczeniem na działalność statutową MKS-u.
Jak zapewne pamiętają kibice śledzący newsy na naszej stronie internetowej, prowadziliśmy szeroko zakrojoną akcję zachęcającą do takiego działania mieszkańców miasta i gminy Debrzno (i oczywiście nie tylko ich), aby właśnie w ten najprostszy sposób stali się darczyńcami i pomogli finansowo klubowi znad Debrzynki. W ubiegłym roku uzyskaliśmy z jednego procenta 986 złotych, teraz jest to suma dużo wyższa. Cieszymy się z każdej złotówki i serdecznie Wam dziękujemy - tym, dzięki których hojności i gestowi dobrej woli wzmocniona została klubowa kasa. Jeszcze jedno... Szczególnie ciepłe słowa kierujemy w stronę Adama Łukaszewskiego. To Adam przyczynił się do rozpropagowania pomysłu, fundując kalendarzyki na obecny rok z "instrukcją" jak można pomóc sportowcom w czerwono-niebieskich barwach. Dziękujemy również firmie Usługi Rachunkowe Leony Liberackiej-Chrut z Debrzna, gdyż wiemy, że i Pani Lonia zwracała delikatnie uwagę podatnikom na prostą, nieskomplikowaną czynność, tak ważną dla naszego stowarzyszenia. W okresie zimowym rozdysponujemy otrzymane pieniądze i wzorem roku poprzedniego najpewniej zakupimy sprzęt sportowy dla sekcji piłki nożnej. A w styczniu 2012r. nieśmiało przypomnimy się kolejny raz, bo wtedy nadejdzie czas wizyt w urzędach skarbowych i "spowiadania się" za 2011 rok...